تعمیر یخچال آزمایش در تهران

درخشان سرویس با داشتن سابقه طولانی در زمینه تعمیرات و تعویض قطعات یخچال آزمایش آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. درخشان سرویس تعمیرات یخچال آزمایش شما را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه انجام میدهد. تمام تلاش تعمیرکاران درخشان سرویس تعمیر یخچال آزمایش شما بدون نیاز به تعویض قطعات است اما چنانچه برای راه اندازی دستگاه نیاز به تعویض قطعه باشد تنها از قطعات اورجینال استفاده میشود. توجه داشته باشید که کلیه مراحل تعویض قطعات و تعمیر یخچال آزمایش شما در محل صورت میگیرد و نیازی به جا به جایی دستگاه نمی باشد.

سرویس منظم و دوره ای یخچال آزمایش باعث افزایش طول عمر دستگاه شما میشود و از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری میکند

قیمت تعمیر یخچال فریزر؟

تا قبل از عیب یابی یخچال فریزر آزمایش نمیتوان به طور دقیق قیمت تعمیر را تعیین کرد در نتیجه ابتدا باید به طور دقیق ایراد یخچال آزمایش مشخص گردد سپس هزینه تعمیرات مشخص میشود.

مدت زمان تعمیر یخچال فریزر آزمایش شما بستگی به نوع خرابی متغیر است اما درخشان سرویس این ضمانت را میدهد که عیب یابی و رفع ایراد شما در سریعترین زمان ممکن صورت گیرد.

پس از تماس شما با درخشان سرویس و ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر آزمایش خود سرویسکار ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی طبق زمان مورد نظر شما  جهت ارائه خدمات در محل حاضر میشوند.

تماس با ما:۷۷۸۸۲۳۰۰-۷۷۷۱۲۹۰۰-۷۷۷۲۶۰۵۷-۷۷۷۲۶۰۵۶-۷۷۷۱۸۸۰۸

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme