سرویس های دوره ای یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران

انجام سرویس دوره ای به طور منظم بهترین راه برای افزایش طول عمر یخچال فریزر و ساید بای ساید شماست .یخچال فریزر دستگاهی است که به طور مداوم کار میکند بنایراین بیشتر از سایر لوازم خانه به سرویس و چکاپ احتیاج دارد. سرویس های دوره ای  باعث کاهش هزینه های تعمیرات و کارکرد بهتر و بهینه یخچال فریزر و ساید بای ساید میشود. گذشت زمان باعث بروز مشکلات میشود لاستیک های درب یخچال فریزر و ساید بای ساید چسبندگی لازم با بدنه را از دست میدهد و باعث میشود هوای گرم به داخل نفوذ کند در نتیجه موتور بیشتر کار میکند.در ضمن کم یا زیاد بون گاز یخچال فریزر , تمیز نبودن کویل کندانسور, تراز نبودن یخچال فریزر و تنظیم نبودن درجه باعث از کار افتادگی دستگاه میشود.

یخچال فریزر و ساید بای ساید شما اگر هر سال و به صورت منظم سرویس شود مشکلات احتمالی تشخیص داده میشود و یخچال شما هرگز دچار خرابی با هزینه های بالا نمیشود

تعمیرکاران مجموعه درخشان سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید شما را به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی سرویس میکنند.

تمامی هزینه های دریافتی از شما مطابق تعرفه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به مشتری اعلام میشود .

اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند تا از تحمیل هزینه های اضافی جلوگیری گردد.

شماره های تماس:۷۷۸۸۲۳۰۰-۷۷۷۱۲۹۰۰-۷۷۷۲۶۰۵۶-۷۷۷۲۶۰۵۷-۷۷۷۱۸۸۰۸

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme